Ayazağa Web Sitesi

Ayazağa Haberleri, Resimleri, İlanları

Sarıgül, Bölgedeki Plazaları Denetledi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli bölgesindeki plazaları denetleyerek, olası bir yangın ihtimaline karşı plazaların güvenlik sistemlerinin yeterli olup olmadığını yerinde inceledi.

17 Temmuz tarihinde Fulya’daki Polat Tower Residence’ta yaşanan yangın sonrası Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve beraberindeki belediye ekibi, Şişli’deki plazaları gezerek, plazaların olası bir yangına karşı güvenlik sistemlerinin ne durumda olduğu konusunda bilgi aldı.

Şişli’de incelemelerde bulunan Mustafa Sarıgül, çıkan yangından belediye olarak ders almaları gerektiğini belirterek, ” Bütün binaları teker teker denetliyoruz. Şişli laza teknik olarak da ekipman olarak da güvenlik sistemleri olarak da gerekse elemanlarını periyodik dönemlerde almış oldukları eğitimlerle İstanbul’u örnek göstereceğimiz plazaların başında gelmektedir. Biz diğer plazalara da bakıyoruz hepsini tek tek inceliyoruz ama bugün özellikle Şişli plazayı yangın donanımı açısından iş donanımı açısından son derece arkadaşlarımızın önemli bulduğu bir plaza. Biz buraya gelmeden önce yangın açısından güvenlik açısından yangınların denetimi açısından bütün arkadaşlarımız bu binayı incelediler” dedi.

Denetlemeler esnasında Mustafa Sarıgül’e, belediyeye bağlı imar, planlama, çevre-koruma ve afet, zabıta birimlerinden sorumlu yetkililer de eşlik ederek detaylı bilgi verdi.

Reklamlar

Temmuz 25, 2012 - Posted by | Genel Konular | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s