Ayazağa Web Sitesi

Ayazağa Haberleri, Resimleri, İlanları

Videolu 14 Şubat’ta Kalpler Nişantaşı’nda Attı

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Şişli Belediyesi’nin öncülüğünde tüm aşıklar ve sevgi ile dolu olanlar, Nişantaşı’nda aşkın büyüsüne kapıldılar.

İstanbul’un gözdesi olan Nişantaşı, meşhur yılbaşı partisinden sonra 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de unutulmaz bir açık hava etkinliğine ev sahipliği yaptı. Şişli Belediyesi tarafından “Kalbim Nişantaşı’nda Atıyor” konsepti ile hazırlanan etkinlik boyunca tüm sevgililer, sevgi ve aşkı arayanlar, aşkın ritmini Nişantaşı’nda hissettiler.

“Unutulmaz Aşklar” Nişantaşı’nda

Apeks Group organizasyonuyla gerçekleşen etkinlik kapsamında, Abdi İpekçi Caddesi kırmızılara büründü. Cadde boydan boya, Dinarsu’nun ilk kez görücüye çıkarttığı, fotoğraf görüntüsü kalitesinde, üzeri kalplerle süslü, 3 boyutlu kırmızı halısıyla kaplandı. Özel baskı halı, 9 milyon nokta /m2 ile dünyadaki en yüksek çözünürlükte duvardan duvara halı olma özelliğine sahip.

Cadde, 14 Şubat’ın ruhuna uygun olarak düzenlenerek katılanlara Sevgi ve Aşkı hissettirdi. Yerden yüksekliği 15 metre olan dev ışıklı balon ve üzeri gümüş ile kaplı, hareketsiz halde duran Romeo ve Jülyet heykelleri, meydandan herkesi aşka davet ettiler.

Yalnız Kalpler için “Dilek Ağacı”

14 Şubat günü Abdi İpekçi Caddesi’nde kurulan sahnede, etkinlik boyunca DJ performansları, konser ve çeşitli dans şovları sahnelendi. Power FM’in radyo sponsorluğunda DJ Funky C, birbirinden güzel aşk şarkılarını aşıklar ve aşkı arayanlar için çaldı. 4 dansçının aşk şarkıları eşliğinde gerçekleştirdikleri özel performans gösterileri ile Nişantaşı, aşkın ritmi ile coştu.

Çiftler, sahne üzerinde birbirlerine “ilan-ı aşk”ta bulundular. “En iyi ilan-ı aşk” ta bulunan çiftlere çeşitli hediyeler ve Dinarsu’dan halı sertfikası verildi. Halı sertfikası kazanan çiftler, üzerinde kendi resimlerinin basılı olduğu halılarını ömür boyu saklayabilecekler.

 

 

Reklamlar

Şubat 16, 2012 - Posted by | Etkinlik, Genel Konular | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s