Ayazağa Web Sitesi

Ayazağa Haberleri, Resimleri, İlanları

Facebook Profilinizi Sayfaya Çevirmek

Facebook sayfaları kuruluşların, işletmelerin, tanınmış kişilerin ve müzik gruplarının kendi toplulukları ile iletişim sağladığı önemli bir özellik.Sayfalarında birçok özelliği var.Normal hesaplara göre daha avantajlı diyebilirim.Normal hesabınızda arkadaş sınırınız 5000 ken sayfalarda böyle bir sınır yok milyonları aşan hayran sayılarına ulaşmak mümkün.
Öncelikle tanınmış bir kişiyseniz veya zaman içinde tanınmış hale geldiyseniz profil sayfanızın yavaş yavaş ihtiyacınızı karşılamamaya başladığını fark edebilirsiniz. Hayranlarınız size arkadaşlık teklifleri göndermeye başladıklarında kabul edip etmemek zor bir karar olabilir. Kabul etmezseniz onlarla iletişim fırsatını kaçırabilirsiniz, kabul ederseniz ise aslında gerçek hayatta tanımadığınız insanlarla çok fazla kişisel bilgi paylaşmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz.Bu gibi bir durumda profilinizi bir sayfaya dönüştürmek en iyi çözüm olabilir.Peki kendi hesabınızı hayran sayfasına nasıl dönüştürebiliriz mümkün mü ve bu nasıl yapılır?

Bu işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var.Eğer sayfalar hakkında pek bilginiz yoksa bu link den facebook sayfa yardım bölümünü iyice okumanızı öneririm.Sayfaların facebook da ki yerini anladık dan sonra profilinizi sayfaya çevirebilmek için şu adrese giriş yapın.Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bu linke tıklayabilirsiniz. Tekrar profile döndürmek isterseniz bu link den başvuru yapmanız gerekiyor.Sayfaya dönüştürmeden önce geri profile döndürebilmenizin garantisi yoktur sadece başvuru yaparsınız.

Not:Bu işlemi yapmak bağzı profillerin kilitlenmesine neden olabilir.Her profilde kilitlenme olmuyor.Alacağınız risk size aittir!

Profilinizi sayfaya çevirirken profil ismi ile çevirmelisiniz.Bu facebook tarafından yapılan yeni bir güncellemedir.
Reklamlar

Ocak 21, 2012 - Posted by | Facebook Uygulamalar | , , , , , , , , , ,

2 Yorum »

  1. işe yarıyor saol 😀

    Yorum tarafından bahtiar-34 | Ocak 23, 2012

  2. thnk y…

    Yorum tarafından angeliina | Ocak 29, 2012


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s